Fotograf Hubert Abucewicz - fotografia ślubna, fotoreportaż sesje zdjęciowe Bartoszyce Trójmiasto

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Cześć!

           Hubert Abucewicz – z pasji jestem fotografem i podróżnikiem. Spędzam także wiele godzin przed filmem, uważam, że dają mi inspirację do wykonywania mojej pracy, w szczególności musicalem przed którymi kiedyś uciekałem. Ostatni rok w nie dużym stopniu wraz z moją partnerką poświęcamy się tańcu. Nie uważam się za artystę, choć sztuka wciąż krąży wokół mnie.

 Z fotografią jestem związany od 10 roku życia (wtedy dostałem swój pierwszy aparat),  a od paru lat zajmuję się tym zawodowo. Staram się by moje fotografie były naturalne  i spontaniczne, bez zbędnych efektów specjalnych, a jednocześnie magiczne i barwne pokazujące prawdziwe emocje, a każdy szczegół był dopracowany w taki sposób by zdjęcie było unikatowe i posiadało wyjątkowy klimat.

Pracuję dyskretnie tak by moi klienci nie czuli się skrepowani, co nie przeszkadza mi w ujęciu czułości oraz szaleństwa w trakcie wesela.

Jak wygląda współpraca ze mną ?

           Sesja ze mną to zabawa, próbuję wprowadzić atmosferę, która powoduje pełen luz, przez co zdjęcia nie są serią sztucznych ustawień i uśmiechów. Większość par bardzo stresuje się pozowaniem przed obiektywem, lecz praca ze mną szybko daje do zrozumienia, że kluczem do sukcesu jest naturalność.

         Uwieczniam najlepiej jak tylko potrafię to co najważniejsze w naszym życiu – emocje, łzy szczęścia i wzruszenia, chwile, które trwają sekundy, a dzięki fotografii możemy do nich wracać każdego dnia.

Na czym pracuję?

         W swojej pracy wykorzystuję profesjonalny sprzęt fotograficzny: dwa pełno klatkowe aparaty fotograficzne, system lamp błyskowych, jasne obiektywy, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych, a także mobilne studio fotograficzne w którego skład wchodzą kolorowe tła fotograficzne, profesjonalne oświetlenie oraz gadżety fotograficzne tj: karteczki na patyku, peruki, kapelusze itp.